FIELDMANN FZR 4618-144BV Benzinska kosilica za travu
48.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN FZR 4618-144BV Benzinska kosilica za travu
nijedan:
Karakteristike
| Tip uređaja | Benzinska kosilica za travu |
Pogon
| Pogon | Samohodna sa varijabilnim brzinama |
Motor
| Snaga | 2.5kW |
| Broj obrtaja | 0-3000/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Zapremina | 144cm³ |
| Ostalo | Koristiti ulje 15W40, Koristiti ulje SAE30, 4-taktni motor, Koristiti bezolovni benzin od najmanje 95 oktana |
Košenje
| Visina košenja | 25-70mm |
| Širina košenja | 46cm |
| Zapremina korpe za travu | 65l |
Fizičke karakteristike
| Materijal | Plastika, Čelik |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 782mm x 566mm x 500mm |
| Masa (Bruto) | 30.7kg |
| Masa (Neto) | 27.7kg |
| Ostalo | Sklopiva drška, 4 u 1 sistem sečenja - sakupljanje, bočno i zadnje pražnjenje, malčiranje, Zapremina rezervoara za gorivo 1.5l |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669287161 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

