GIGABYTE matična ploča H510M K V2 rev.1.x
8.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
GIGABYTE matična ploča H510M K V2 rev.1.x
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1200 |
| Čipset | Intel H470 |
Memorija
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express |
| PCI slot | 2 |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 2 |
| SATA priključci | 2x SATA 6Gbs |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek |
Audio
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
Priključci na zadnjem panelu
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.2 priključci | 2x USB 3.2 Gen1 Ports |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB 3.2 | 1 x Gen 1 header |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 1x System Fan header, 2 x SATA 6Gb/s, 1 x M.2 Socket 3, 1 x RGB LED strip header, 1 x CPU fan header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Ostale karakteristike
| Podržane tehnologije | Ambient LED, Easy Tune, Smart Backup, Xpress Install, Q-Flash |
Fizičke karakteristike
| Format | microATX |
| Dimenzije | 226mm x 185mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4719331855253 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

