GIGABYTE matična ploča H610M H V3 DDR4 rev.1.x
10.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
GIGABYTE matična ploča H610M H V3 DDR4 rev.1.x
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | LGA1700 |
| Čipset | Intel H610 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
Memorija
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 2 |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek |
Audio
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
Priključci na zadnjem panelu
| HDMI priključci | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| USB 3.2 priključci | 2x USB 3.2 Gen1 Ports |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB 3.2 | 1x Gen1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1x TPM Header, 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 2x System Fan header, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x speaker header, 1 x RGB LED strip header, 1 x CPU fan header, 1x Chassis Intrusion Header, 1x M.2 Socket 3 |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Ostale karakteristike
| Podržane tehnologije | Easy Tune, Smart Backup, Q-Flash |
Fizičke karakteristike
| Format | microATX |
| Dimenzije | 223mm x 193mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4719331859718 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

