GIGABYTE matična ploča H610M K DDR4 rev.1.x
9.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
GIGABYTE matična ploča H610M K DDR4 rev.1.x
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel H610 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
Memorija
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 2 |
| Ostali slotovi | 1x M.2 konektor, 2x SATA III |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 2 |
| SATA priključci | 2x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Realtek |
Audio
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
Priključci na zadnjem panelu
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB 3.2 | 1 (Tip A) Gen1 Header |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x TPM Header, 1 x front panel header, 1x System Fan header, 1 x CPU fan header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Fizičke karakteristike
| Format | microATX |
| Dimenzije | 226mm x 185mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
| Pakovanje | Norton Internet Security, LAN bandwidth management software |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4719331851675 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

