HANSA FCCXS58363 električni šporet
52.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
HANSA FCCXS58363 električni šporet
nijedan:
| Hansa šporet FCCXS58363 | |
| Električni šporet sa staklokeramičkom pločom | |
| Boja | inox |
| Širina | 50 cm |
| Energetska klasa | A |
| 4 grejne zone | |
| 2 x 14,5 cm/1,2 kW | |
| 2 x 18 cm/1,7 kW | |
| Indikator preostale toplote | |
| Zapremina rerne | 65 l |
| 10 funkcije rerne | |
| Grill | |
| Gornji grejač | 900 W |
| Donji grejač | 1100 W |
| Touch LED display sa vremenskom kontrolom (Ts) | |
| Brzo predzagrevanje za 4 minuta | |
| CoolDoor3 | Troslojno staklo na vratima |
| Easy-cleaning door system | sistem na vratima za lako čišćenje |
| SoftClose | meko zatvaranje vrata |
| Steam Cleaning | čišćenje parom |
| Emajl za lako čišćenje | |
| Osvetljenje rerne | |
| Teleskopske vođice | 1 |
| Duboki i plitki pleh | |
| Dimenzije | 50 x 85 x 60 cm |
Brands:

