HOOVER mašina za pranje veša H7W4 49MBCR-S Eco Power inverter
63.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
HOOVER mašina za pranje veša H7W4 49MBCR-S Eco Power inverter
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje veša |
| Kapacitet | 9kg |
| Brzina centrifuge | 1.400rpm |
| Energetska klasa | A |
| Broj programa | 18 |
| Prečnik vrata | 35cm |
| Način punjenja | Frontalno |
| Tip motora/kompresora | Inverter |
Fizičke karakteristike
| Boja | Anracit |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 62kg |
| Nivo buke | 76dB (centrifuga) |
Programi za pranje veša
| Programi | Program za vunu, Eko program 40-60, Program za odeću za sport i rekreaciju, Program za pamuk, Program za sintetiku, Active wash (pranje 1-2 komada odeće), Brzi programi 14'-30'-44', Program za šareni veš, Soft Care program (59 min) |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Odložen start, Pretpranje, Dodatno ispiranje, Allergy Care Program, Auto care, All-in-One program, 20+ programa preko aplikacije, Steam Refresh - osvežava odeću i opušta vlakna za lakše peglanje |
| Podržane tehnologije | hOn aplikacija, Scan to Care - Mogućnost izbora programa sušenja prema slici etiketa sa garderobe, KG funkcija - reguliše vreme sušenja prema količini veša |
| Čišćenje | AutoClean |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://registracija.hoover.rs/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8059019081281 |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:
