KYOCERA laserski štampač ECOSYS P6230cdn Color
38.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
KYOCERA laserski štampač ECOSYS P6230cdn Color
nijedan:
Štampa
| Tip | Laserski |
| Boja | U boji |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | KYOCERA ECOSYS Laser |
| Rezolucija štampe | 1.200 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 30ppm (A4) |
| Brzina štampe u boji | 30ppm (A4) |
| Brzina duplex štampe | 15ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 6 sekundi (monohromatski), 7 sekundi (u boji) |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 100.000 strana |
Povezivost
| Povezivost | USB 2.0 (Hi-Speed) |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dodatni priključci / Slotovi | 2x USB 2.0 (tip A) Host - za povezivanje USB fleš diskova, Čitač memorijskih kartica, 1x eKUIO slot |
| Ostale osobine | 10/100/1.000Mbps Ethernet protok |
Potrošni materijal
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 3.500 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 2.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 8.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.000 strana |
| Toner/Mastilo | TK-5270Y , TK-5270C, TK-5270M, TK-5270K |
| Servisni set | 200.000 strana |
| Maintenance kit (servisni set) | MK-5140 |
Ostalo
| Procesor | 465S/1GHz PowerPC |
| Memorija | 1024MB RAM, 1GB Hard disk, 128GB SSD (opciono) |
| Emulacije | PCL6, PostScript 3 (KPDL 3), XPS Direct Print, PCL5c, PCL-XL, PDF Direct Print 1.7 |
| Kapacitet fioke | 100 listova (multipurpose tray), 500 listova (maksimalni kapacitet: 2.100) |
| Podržana debljina papira | 60g/m2 - 163g/m2 |
| Nivo buke | 49.5dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 532mm x 409.5mm x 390mm |
| Masa | 28.3kg |
| Boja | Belo-siva |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 632983053881 |
Brands:
