PC Kompjuterska konf. AMD Ryzen 5 5500/16GB/512GB /AMD6500XT 4GB
59.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
PC Kompjuterska konf. AMD Ryzen 5 5500/16GB/512GB /AMD6500XT 4GB
nijedan:
Procesor / Čipset
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | Ryzen 5 5500 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Model matične ploče | ASUS PRIME A520M-K |
| Čipset | AMD A520 |
Memorija (RAM)
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Model | ADATA XPG AX4U320016G16A-SBKD35 |
Grafika
| Model grafičke karte | DUAL-RTX3050-O6G |
| Grafika | AMD Radeon |
| Grafički procesor | RX 6500XT |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
Skladištenje podataka
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Model SSD | AP512GAS2280P4X-1 |
| SSD interfejs | PCIe NVMe |
Kućište / Napajanje
| Model kućišta | RAIDMAX VECTOR V213M |
| Model napajanja | RX-675XTS |
| Snaga napajanja | 675W |
Softver
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
Brands:

