PRINCESS Aparat za kokice
3.200,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
PRINCESS Aparat za kokice
nijedan:
| Brend | Princess |
| Boja | Bela |
| Snaga | 1200 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike |
Aparat za pripremu kokica na principu toplog vazuha
Priprema velike količine niskokalorične grickalice u par minuta
Idealan za dečije rođendane i zabave
Predlog recepata u uputstvu za upotrebu
Neklizajuće nogice
Materijal kućišta izrađen od plastike
|
| Masa | 982 g |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 16.7 x 25.7 x 13.8 cm |
| Oprema | 1 x Poklopac sa posudom za dopunu i topljenje maslaca |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | PRINCESS Aparat za kokice 292986 Aparati za kokice |
| Model | 292986 |
| Uvoznik | AVTERA SR D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:
