ROSBERG Aparat za krofnice R51442GB
3.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
ROSBERG Aparat za krofnice R51442GB
nijedan:
| Brend | Rosberg |
| Broj kalupa | 7 |
| Boja | Crna |
| Snaga | 1200 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Funkcije | Kalup za krofnice sa nelepljivim premazom |
| Karakteristike |
Indikator snage i spremnosti za upotrebu
Gumene nogice
|
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ROSBERG R51442GB Aparat za krofnice Aparati za krofne i mafine |
| Model | R51442GB |
| Uvoznik | ALFA DISTRIBUCIJA D.O.O. |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
Brands:
