SAMSUNG mobilni telefon Galaxy S26 5G 12/256GB
124.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SAMSUNG mobilni telefon Galaxy S26 5G 12/256GB
nijedan:
| Operativni sistem | Android 16 |
| Procesor i grafika | Procesor: DecaCore (1x3.8GHz C1-Ultra & 3x3.25GHz C1-Prox & 6x2.75GHz C1-Prox) Čipset: Exynos 2600 Grafički procesor: Xclipse 960 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.3" Rezolucija: 1080 x 2340 Tip ekrana: Dynamic LTPO AMOLED 2X Osvežavanje ekrana: 120Hz Osvetljenje ekrana: 2600 cd/m² (peak) Gustina piksela: ~409 ppi Odnos stranica: 19.5:9 Zaštita: Corning Gorilla Armor 2 Ostalo: HDR10+ |
| Dual sim | Da (Nano-SIM/eSIM + Nano-SIM/eSIM) |
| Ram memorija | 12GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Slot za memorijsku karticu | Nema |
| Zadnja kamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video Karakteristike: Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS |
| Prednja kamera | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF Karakteristike: HDR, HDR10+ Video: 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (Ispod ekrana, ultrasonični), Akcelerometar, Žiroskop, Senzor blizine, Kompas, Barometar, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX Pozicioniranje: GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS Otpornost: IP68 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct Bluetooth: 5.4, A2DP, LE Interfejs za punjenje: USB-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG NFC: Da |
| Baterija | Kapacitet baterije: 4300 mAh Snaga punjenja: 25W (PD3.0) Snaga bežičnog punjenja: 15W (Qi2 Ready) |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 149.6 x 71.7 x 7.2 mm Masa: 167 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Brands:

