SAMSUNG smart televizor QE65Q7FAAUXXH 4K HDR QLED
93.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
nijedan:
Ekran Dijagonala ekrana: 65" (164 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Tip ekrana: QLED
Osvežavanje ekrana: 50Hz
Ugao gledanja R/L: 178°, U/D: 178°
Smart funkcije Operativni sistem: Tizen OS
Video Tip digitalnog tjunera: DVB-T2/C/S2
HDR: Quantum HDR, HDR10+
Procesor za sliku: NQ4 AI Procesor
Slika: Filmmaker režim
Audio Izlazna snaga zvučnika: 20 W
OTS Lite
Q-Symphony
Adaptive Sound
Priključci / Slotovi HDMI priključak: 3
USB 2.0 priključak: 1
2 x RF ulaz
CI+ Slot
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN priključak
Dodatne funkcije Art Store
Embeded POP
EPG
IP Control
Gaming:
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
Game Motion Plus
Super Ultra Wide Game View
MiniMap Zoom
HGiG
AI Auto Game Mode
Fizičke karakteristike VESA dimenzije: 400 x 300
Dimenzije bez postolja: 1452.9 x 834 x 60.6 mm
Dimenzije sa postoljem: 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm