SAMSUNG Tablet Galaxy Tab A9 8GB/128GB SM-X115NZAEEUC
25.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SAMSUNG Tablet Galaxy Tab A9 8GB/128GB SM-X115NZAEEUC
nijedan:
Tehnička specifikacija
| EAN | 8806095336688 |
| Ime proizvođača | Samsung |
| Grupa | Prenosni PC tablet |
| Garancija | 2G |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Dijagonala ekrana | 8.7" |
| Rezolucija | 800 x 1340 |
| Procesor | MediaTek |
| Broj jezgara | Octa core |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Zadnja kamera | 2 MP |
| Baterija (mAh) | 5.100 mAh |
| GPS | Da |
| WiFi | Da |
| WWAN | Ne |
| 4G(LTE) | Da |
| HDMI | Ne |
| Tip panela | TFT |
| Naziv procesora | Helio G99 |
| Radni takt procesora | 2.20 GHz |
| Naziv grafike | Mali-G52 |
| TIP memorije | _ |
| micro SD | do 1 TB |
| Mikrofon | Da |
| Zvučnici | Stereo |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Mogucnost poziva | Da |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Lightning port | Ne |
| Tastatura | Ne |
| Futrola | Ne |
| Boja detaljni opis | mat tamnosiva |
| Boja Tablet | Siva |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 211 x 124.7 x 8mm |
| Masa (g) | 371 g |
Brands:

