SEGWAY F2 Pro E II eKickScooter
69.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SEGWAY F2 Pro E II eKickScooter
nijedan:
| Boja | Crna |
| Nosivost | do 120kg |
| Dimenzije |
Dimenzije trotineta: 114.3 x 57 x 123.7 cm
Dimenzije sklopljenog trotineta: 114.3 x 57 x 50.7 cm
|
| Ostale karakteristike |
Front Double Spring Suspension
IPX5
Kapacitet baterije: 460 Wh/36 V
Smart Battery Management System
Traction Control System (TCS)
Disc brake (front) and electronic brake (rear)
Prednje svetlo: 2.1 W
Zadnje svetlo
Integrisani indikatori skretanja i kočenja (napred i nazad)
Gume: Tubeless Pneumatic (jelly layer)
Bluetooth konekcija
Apple Find My app
LED kolor displej
3 režima vožnje: Eco, Standard i Sportski
Elektronsko zvono
|
| Napomena o registraciji | Registracija električnih trotineta je obavezna. |
| Vreme punjenja baterije | 8 h |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Veličina točkova | 10" |
| Masa | 17.3 kg |
| Domet | do 65 km |
| Nominalna snaga motora | 450 W |
| Maksimalna snaga motora | 900 W |
| Baterija | 460 Wh |
| Opis maksimalne snage motora |
Maksimalna snaga: 900 W*
*Kratkotrajna maksimalna snaga za ubrzanje ili uspon
|
| Opis nominalne snage |
Nominalna snaga: 450 W*
*Standardna snaga motora za osnovne performanse.
|
| Nivo uspona vožnje | 22% |
| Napomena | Domet i brzina zavise od: konfiguracije terena, vremenskih uslova, stila vožnje i opterećenja |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | SegwayEl.Trot.NinebotF2PRO EII Elektricni trotineti |
| Model | AA.05.12.03.0007 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

