SENCOR Aparat za mleko SMF 2020WH
5.300,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR Aparat za mleko SMF 2020WH
nijedan:
| Brend | Sencor |
| Vrsta aparata | Oprema za espresso aparate |
| Mogućnost pravljenja pene od mleka | Da |
| Boja | Bela |
| Snaga | 450 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Funkcije i karakteristike |
Pogodan za pripremu kafa sa mlekom, cappuccina, frapea i drugih napitaka sa penastim ili vrelim mlekom
Termostat za regulaciju krajnje temperature (68°C)
Indikatori za maksimalni nivo mleka sa unutrašnje strane (100/200 ml)
Držači protiv klizanja
Grejač je sakriven ispod grejnog dna
Termoizolovana spoljašnja konstrukcija
Centralni rotirajući Strix konektor (360°)
Dužina strujnog kabla: 50 cm
|
| Masa | 800 g |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 170 x 205 x 130 mm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | SENCOR Aparat za mleko SMF 2020WH Dodaci za pripremu kafe |
| Model | APA01141 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

