SENCOR friteza SFR 6200SS
8.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR friteza SFR 6200SS
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Friteza |
| Snaga | 900W |
| Filter | Aluminijumski filtar za mast |
| Temperatura | od 130°C do 190°C |
Fizičke karakteristike
| Boja | Inox |
| Dimenzije | 270mm x 220mm x 210mm |
| Masa | 1.9kg |
| Dužina kabla | 1m |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Kapacitet | 1.5l |
| Stanje | Nekorišćeno |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Zaštita od pregrevanja, Mehaničke kontrole |
| Napomena | Grejna površina sa nelepljivim slojem |
| Ostalo | Drška za lakše prenošenje, Svetlosni indikator |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669279432 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

