SENCOR mesoreznica SFS 3050SL
11.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR mesoreznica SFS 3050SL
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mesoreznica |
| Snaga | 100W |
| Nivo buke | 85dB(A) |
| Širina sečiva | 170mm |
| Opseg dužine | do 23mm |
Osnovne karakteristike
| Materijal | Plastika |
Fizičke karakteristike
| Boja | Srebrna |
| Pakovanje | Posuda za hranu |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Stanje | Nekorišćeno |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Oštrica od nerđajućeg čelika |
| Napomena | Rezni disk koji se lako skida, Odvojiva posuda za hranu sa blokerima u oba smera |
| Čišćenje | Lako za čišćenje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669296422 |
Brands:

