SENCOR mikser sa posudom STM 3624RD-EUE3
15.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR mikser sa posudom STM 3624RD-EUE3
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mikser sa posudom |
| Snaga | 600W |
| Nivo buke | 79dB |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | 362mm x 305mm x 213mm |
| Masa | 4.4kg |
| Pakovanje | 4 dodatna nastavka |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Zapremina | 4l |
| Kapacitet | 4l |
| Stanje | Nekorišćeno |
Ostalo
| Napomena | 6 brzina |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669312306 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

