SENCOR mikser sa posudom STM 3754RD-EUE3
28.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR mikser sa posudom STM 3754RD-EUE3
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mikser sa posudom |
| Snaga | 1.000W |
| Nivo buke | 85dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | 350mm x 323mm x 245mm |
| Masa | 9.6kg |
| Pakovanje | 4 nastavka |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Zapremina | 4.5l (posuda) |
| Stanje | Nekorišćeno |
Ostalo
| Napomena | 8 brzina |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669290321 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

