Sencor Mini pekara SBR 1040WH
12.800,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Sencor Mini pekara SBR 1040WH
nijedan:
Deklaracija
| Naziv i vrsta robe | Mini pekare |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Specifikacija
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 40,3 cm x 25,5 cm x 30,5 cm |
| Maksimalna težina hleba | 0,9 g |
| Model | Sencor SBR 1040WH |
| Ostalo | 1 posuda za pečenje; LCD displej; Poklopac sa prozorom; 3 postavke nivoa kore: Svetlo / srednje tamno / tamno; Održavanje toplote do 60 minuta; Memorija u slučaju nestanka struje do 10 minuta; Odlaganje jamera do 13 sati |
| Programi | Program za džemove i marmelade; Program za pravljenje testa - za pice, krofne.. |
| Snaga | 550 W |
Brands:

