Sencor SCP 2253WH električni rešo 2250W
4.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Sencor SCP 2253WH električni rešo 2250W
nijedan:
Opis
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Električni rešo |
| Snaga | 2.250W |
| Broj grejnih zona | 2 |
| Prečnik | 18.5cm, 15.5cm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 480mm x 280mm x 82 mm |
| Masa | 4.9kg |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Podesiva kontrola temperature, Svetlosni indikator, Zaštita od pregrevanja |
Brands:

