SENCOR Sokovnik SJE 1055SS
9.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR Sokovnik SJE 1055SS
nijedan:
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude za sok | 0,75 l |
| Zapremina posude za pulpu | 1,6 l |
| Broj brzina | 2 (10.600/12.600 0/min) |
| Otvor za punjenje | 7,5 cm |
| Sečivo od nerđajućeg čelika | |
| Automatsko razdvajanje pulpe | |
| Svi delovi su perivi u mašini za sudove osim glavne jedinice | |
| Automatsko gašenje | |
| Sistem trostruke zastite | |
| Dužina kabla | 1,2 m |
| Dimenzije | 280 x 170 x 390 mm |
| Težina | 3,6 kg |
| Boja | Inox |
- Model:SENCOR SJE 1055SS
- Naziv i vrsta robe:SOKOVNIK
- Uvoznik:Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:Kina
- Prava potrošača:Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Brands:

