SENCOR SSI 0860GD pegla za vertikalno peglanje
5.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR SSI 0860GD pegla za vertikalno peglanje
nijedan:
Tip
| Tip pegle | Pegla za vertikalno peglanje |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 320ml |
Osnovne karakteristike
| Snaga | 1.600W |
| Dodatne funkcije | Kontrola temperature, Drip-stop, Automatsko isključivanje |
| Ostale osobine | Brzo zagrevanje (do 25 sekundi) |
Ostale karakteristike
| Podloga | Keramička |
| Pritisak pare | 25g/min konstantan pritisak pare |
| Ostalo | Dodatak za grublji tekstil i nameštaj, Dodatak za nežniju tkaninu |
Fizičke karakteristike
| Dužina kabla | 1.9m |
| Boja | Belo-zlatna |
| Dimenzije | 262mm x 155mm x 114mm |
| Težina | 930g |
| Materijal | Plastika |
| Pakovanje | Merica za vodu |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669315888 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
*EWE comp nastoji da pruži tačne i precizne opise proizvoda, slike i cene na svom B2B portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati tačnost i potpunost svih informacija.
Brands:

