SENCOR Toster STS 2652RD
3.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
SENCOR Toster STS 2652RD
nijedan:
DEKLARACIJA
| Tip i model | STS 2652RD |
| Naziv i vrsta robe | Tosteri |
| Uvoznik | ROAMING ELECTRONICS DOO |
SPECIFIKACIJA
| Model | Sencor toster STS 2652RD |
| Tip | Toster |
| Snaga | 850 W |
| Kapacitet | 2 mesta za tostiranje |
| Dodatak za podgrevanje peciva | Da |
| Ostalo | Nerđajući čelik Podoban za tostiranje i tanjih i debljih parčića Elektronski tajmer - 7 nivoa Dugme za momentalno prekidanje operacije Dugme za hlađenje Dugme za tostiranje zamrznutog hleba Posuda za mrvice Mesto za odlaganje strujnog kabla |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 16,7 x 18,3 x 29 cm |
| Težina | 1 kg |
Brands:

