TCL Soundbar S522WE 200W 2.1 crna
10.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
TCL Soundbar S522WE 200W 2.1 crna
nijedan:
| Način povezivanja | Bluetooth 5.1 |
| Snaga | 200 W |
| Broj kanala | 2.1 |
| Tip niskotonca | Bežični |
| Nivo zvučnog pritiska | 87 dB |
| USB | Da |
| Analogni audio ulaz (3.5 mm) | 1 |
| Optički ulaz | 1 |
| HDMI Ulaz | 1 |
| HDMI ARC | Da |
| LED displej | |
| Ekvilajzer | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije soundbar zvučnika | 81 x 7 x 9,9 cm |
| Dimenzije niskotonca | 16,5 x 29,8 x 24 cm |
| Boja | Crna |
Brands:
