TESLA frizider RS0903ME
17.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
TESLA frizider RS0903ME
nijedan:
| Tesla frižider RS0903ME | |
| Samostojeći frižider sa komorom za zamrzavanje | |
| Visina | 86,4 cm |
| Širina | 44,8 cm |
| Dubina | 47,2 cm |
| Sistem hlađenja | Statički |
| Ručno otapanje | |
| Ukupna zapremina | 93 l |
| Zapremina frižidera | 85 l |
| Zapremina | komore: 8 l |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 86 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN-N |
| Nivo buke | 41 dB |
| Akustična klasa | C |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R600a/20g |
| Mehanička kontrola temperature | |
| LED osvetljenje | |
| Mogućnost otvaranja vrata pod uglom od 90° | |
| Promenljiv smer otvaranja vrata | |
| 3 x polica | |
| 3 x polica na vratima | |
| 1 x fioka za voće i povrće | |
| Dimenzije ŠxVxD | 448 x 864 x 472 mm |
| Neto težina | 20,5/22,5 kg |
Brands:

