Tesla Frižider sa jednim vratima RS0903M1 - Beli
17.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Tesla Frižider sa jednim vratima RS0903M1 - Beli
nijedan:
DEKLARACIJA
| Tip i model | RS0903M1 |
| Naziv i vrsta robe | Frižideri sa jednim vratima |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION d.o.o |
SPECIFIKACIJA
| Model | Tesla RS0903M1 |
| Tip aparata | Frižider sa jednim vratima |
| Tehnologija hlađenja | Manuelno |
| Energetska klasa | F |
| Zapremina frižidera | 85 l |
| Zapremina komore | 8 l |
| Ukupna zapremina | 93 l |
| Potrošnja električne energije | 0,3 kWh Godišnje: 107 kWh |
| Nivo buke | 42 dB |
| Smer otvaranja vrata | Promenljiv |
| Ostalo | Snaga: 85 W Mehanička kontrola temperature Klimatski razred: N-ST |
| Unutrašnjost frižidera | 3 staklene podesive police 3 police u vratima Fioka za voće i povrće Odeljak za flaširana pića: 2 l |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 472 mm x 850 mm x 450 mm |
| Težina | 20,5 kg |
| Boja | Bela |
Brands:

