Tesla Kombinovani frižider RD1600H1
27.990,00 din.
Dostunost: Nedostupno
SKU:
Tesla Kombinovani frižider RD1600H1
nijedan:
DEKLARACIJA
| Tip i model | RD1600H1 |
| Naziv i vrsta robe | Kombinovani frižideri |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION d.o.o |
SPECIFIKACIJA
| Model | Tesla RD1600H1 |
| Tip aparata | Samostojeći |
| Tehnologija hlađenja | Automatsko otapanje |
| Položaj zamrzivača | Gore |
| Energetska klasa | F |
| Zapremina frižidera | 115 l |
| Zapremina zamrzivača | 40 l |
| Ukupna zapremina | 155 l |
| Potrošnja električne energije | 222 kWh/godišnje |
| Nivo buke | 42 dB |
| Priključna snaga | 85 W |
| Smer otvaranja vrata | Promenjiva pozicija vrata |
| Boja | Bela |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 50 cm x 123 cm x 58 cm |
| Težina | 33 kg |
Brands:

