TESLA Mašina za pranje sudova WDI661M
35.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
TESLA Mašina za pranje sudova WDI661M
nijedan:
| Tesla ugradna mašina za pranje posuđa WDI660M | |
| Boja | bela |
| Širina | 59,8 cm |
| Kapacitet punjenja | 12 kompleta |
| Energetski razred | E |
| Potrošnja energije | 258 kWh/god |
| Potrošnja vode | 3080 l/god |
| Učinak pranja | A |
| Učinak sušenja | A |
| Nivo buke | 49 dB |
| Programi pranja | 4 |
| intenzivan | |
| Eco | |
| 90 min | |
| brzo | |
| 8 temperatura pranja | |
| Mogućnost pranja sa pola punjenja | |
| Odloženi početak | |
| Specijalna funkcija | dodatno sušenje |
| Elektronske kontrole | |
| Vrsta filtera | E5 filter sistem |
| Prskalice | donje & gornje |
| Omekšivač vode | |
| Sušenje ostatka grejanjem | |
| Vrsta dovodnog creva | standardno |
| Flip dispanzer | |
| Dužina dovodnog creva | 1,5 m |
| Dužina odvodnog creva | 1,6 m |
| Snaga grejača | 1800 W |
| Napajanje | 220~240 V/50 Hz |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59,8 x 81,5 x 55 cm |
| Dimenzije pakovanja | 64,5 x 89 x 64,5 cm |
Brands:

