TESY Bojler BiLight Smart 80L GCV 804420 B11 TSR
17.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
TESY Bojler BiLight Smart 80L GCV 804420 B11 TSR
nijedan:
Specifikacije:
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Zapremina | 80l |
| Elektrogrejač | 2000W |
| Rezervoar | Čelik |
| Izolacija | 18mm |
| Termostat | Da |
| Podržane tehnologije | Bakarni grejač, BiLight indikacija za brzu identifikaciju radnih režima, Eco Smart funkcija, Insutech, Tehnologija kristala |
| Fizičke karakteristike | |
| Tip | Vertikalni |
| Dimenzije | 845mm × 467mm × 440mm |
| Prečnik | 440mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 3800879122684 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
Brands:

