TESY Bojler Modeco Electronic poliuretan 50L GCV 504716D C21 EC
28.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
TESY Bojler Modeco Electronic poliuretan 50L GCV 504716D C21 EC
nijedan:
Specifikacije:
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Zapremina | 50l |
| Elektrogrejač | 1600W |
| Rezervoar | Čelik |
| Izolacija | 32mm |
| Termostat | Da |
| Podržane tehnologije | Insutech, Eco Smart funkcija, Kontrola na dodir, Odmor mod, LCD displaj, Tehnologija kristala, Keramičli grejač |
| Fizičke karakteristike | |
| Tip | Vertikalni |
| Dimenzije | 595mm x 496mm x 470mm |
| Prečnik | 470mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 3800879124480 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
Brands:

