WHIRLPOOL aspirator AKR 749/1 IX
15.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
WHIRLPOOL aspirator AKR 749/1 IX
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aspirator |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Kapacitet | do 180m³/h |
| Snaga motora | 150W |
| Nivo buke | 65dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Visina | 18cm |
| Širina | 59,9cm |
| Masa | 6kg |
| Materijal | Aluminium |
| Ostalo | |
| Čišćenje | Periv aluminijum |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8003437233678 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | V.Britanija |
Brands:

