WHIRLPOOL Ugradna ploča AKT 8130 BA
32.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
WHIRLPOOL Ugradna ploča AKT 8130 BA
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 4 |
| Dodatne funkcije | Kontrola na dodir, Booster funkcija, indikator uključene ugradne ploče, Precizna kontrola temperature, Blokada kontrolne table |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 4.6cm |
| Širina | 58cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 8kg |
| Materijal | Staklo-keramička ploča |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8003437830181 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Italija |
Brands:

