WHIRLPOOL Ugradna ploča WL B3360 NE indukciona
45.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
WHIRLPOOL Ugradna ploča WL B3360 NE indukciona
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Indukciona staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 4 |
| Dodatne funkcije | Child lock, Topljenje – održava trajno nisku temperaturu |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 5.4cm |
| Širina | 59cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 9.5kg |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8003437238093 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Italija |
Brands:

