WHIRLPOOL Ugradna ploča WS Q0530 NE indukciona
37.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
WHIRLPOOL Ugradna ploča WS Q0530 NE indukciona
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Indukciona staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 2 |
| Dodatne funkcije | Tajmer, Indikator uključene ploče |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 54cm |
| Širina | 28.4cm |
| Dubina | 51cm |
| Dimenzije | 540mm x 284mm x 510mm |
| Težina | 5.7kg |
| Materijal | Staklo-keramička ploča |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8003437604850 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Italija |
Brands:

