WHIRLPOOL ugradna sudo mašina WI 7020 P
53.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
WHIRLPOOL ugradna sudo mašina WI 7020 P
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Ugradna mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 266kWh/god |
| Potrošnja vode | 9.5l |
| Broj kompleta | 14 |
| Broj programa | 8 |
| Nivo buke | 46dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Visina | 82cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 56cm |
| Težina | 35.5kg |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Rapid program, Pretpranje, Tihi program, Eco program 50°C, Program za Staklo, Intenzivni program 65°C, Pranje jedne korpe |
| Performanse čišćenja | A |
| Performanse sušenja | A |
| Podržane tehnologije | 6th Sense Technology |
| Ostalo | Indikator soli, Indikator pomoćnog sredstva za ispiranje (sjaj), Digitalni indikator odbrojavanja, Svetlosni indikator, Korpa za escajg, Prilagodljiva gornja korpa, Podesive stope, Odložen start (0-12h) |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8003437608049 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Poljska |
Brands:

