XIAOMI Electric Scooter 6 Lite (BHR08R6GL)
49.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
XIAOMI Electric Scooter 6 Lite (BHR08R6GL)
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip trotineta | Električni trotinet |
| Snaga motora | 500W (maksimalna) |
| Maksimalni ugao uspona | 15º |
| Uzrast | 16 do 50 godina |
| Maksimalna brzina | 20 km/h |
| Režim rada | Brzina hoda 6km/h, Standardni 15km/h, Sportski 20km/h |
| Domet | 25km |
| Nosivost | 100kg |
| Napomena | Mi Home/Xiaomi Home aplikacija, LED displej na volanu, Prednja doboš kočnica + zadnji EABS, Pokazivači pravca sa ručnim aktiviranjem za bolju vidljivost i veću bezbednost, Prednje svetlo 2.5W |
| Ostalo | Mogućnost sklapanja, IPX4 |
Baterija
| Kapacitet baterije | 216Wh (10Ah) |
| Vreme punjenja | 8 sati |
Fizičke karakteristike
| Masa | 18.1kg |
| Veličina točkova | 10 '' |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 6932554477738 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
Brands:

