XIAOMI Robot Vacuum S20 EU crni usisivač
22.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
XIAOMI Robot Vacuum S20 EU crni usisivač
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 45 W |
| Vakuum | 5.000Pa |
| Baterija | 3.200mAh, do 120min rada |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Laserski senzor udaljenosti od objekata, Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Φ325mm x 98mm |
| Težina | 3.5kg |
| Pakovanje | Baza za punjenje |
| Kapacitet | 0.4l (rezervoar za prašinu), 0.27l (rezervoar za vodu) |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 6941812786611 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

